pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Soud v Plzni bude dnes rozhodovat o propuštění Tomáše Řepky

Okresní soud v Plzni bude dnes rozhodovat o podmíněném propuštění bývalého fotbalisty Tomáše Řepky z vězení. Jednání se uskuteční přímo ve věznici Plzeň - Bory, kde si pětačtyřicetiletý bývalý fotbalový reprezentant odpykává trest. Kdyby soud Řepku podmínečně propustil, mohly by věznici opustit ještě dnes po nezbytných administrativních úkonech.

Řepka nastoupil 27. května do pražské ruzyňské věznice, později byl převezen do největší tuzemské věznice v Plzni, kde je dosud. Našel zde i zaměstnání. Mimo areál věznice odchází bývalý obránce Sparty či West Hamu pracovat do soukromé pekárny.

Řepka byl odsouzen ke dvěma a půl rokům vězení za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na svou druhou exmanželku, které spočívaly ve smyšlených erotických inzerátech, a za maření úředního rozhodnutí, neboť opakovaně sedl opilý za volant a ve zkušební době podmíněného odsouzení se dopustil dalších trestných činů. Soud mu ale později trest zkrátil o 293 dnů za 293 odpracovaných hodin veřejně prospěšných prací. Díky tomu mohl požádat o podmínečné propuštění už nyní.

Autoři | Foto Pavel Kacerovský

Štítky Sport, fotbal, soud, věznice, lidé, Řepka, Plzeň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.