čtvrtek 26. května 2022 Filip

Zfetovaná matka podivně kličkovala s kočárkem po ulici, další opilá žena budila pohoršení na dětském hřišti

Pozornost městských strážníků upoutala v podvečerních hodinách žena, která se v centru Plzně podezřele potácela s kočárkem, v němž měla malé dítě. Dotyčnou policisté už z minulosti znali a věděli, že měla problémy s drogami. Jejich podezření se záhy potvrdilo. Veřejné pohoršení budila také opilá žena v Dobřívě na Rokycansku, jež se usadila na dětském hřišti a křikem rušila noční klid.

Mladou ženu s kočárkem doprovázeli v ulici U Zvonu dva muži. Hlídku městské policie zaujala žena už na první pohled svou nejistou chůzí a špatnou koordinací pohybu. „Důvodné podezření, že je žena pod vlivem drog, bylo na místě. Strážníci o ní věděli, že v minulosti byla závislá na návykových látkách. Z toho důvodu se ji rozhodli zkontrolovat,“ popisuje mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová.

Na místo přijela Policie ČR a u nezodpovědné matky provedla test na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel s pozitivním výsledkem. Celou záležitostí se policie nadále zabývá.

Opilé ženy řádily v centru města, jedna nadávala strážníkům, druhá chtěla skočit pod auto

Alkoholem posilněná žena si ustlala na lavičce v centru Plzně. Když ji strážníci probudili, dočkali se akorát spršky nadávek. V jeden moment se agresivní žena dokonce pokusila na hlídku zaútočit, nakonec putovala na záchytku. Ve stejném zařízení...

Silně opilá žena vzbudila veřejné pohoršení

Křik namol opilé ženy se rozléhal kolem půl jedenácté večer na dětském hřišti v Dobřívě. Na místě našli policisté jednačtyřicetiletou ženu. „Odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo výsledek 3,02 promile alkoholu v krvi. Policisté ženu zajistili a převezli do protialkoholní záchytné stanice v Plzni k vystřízlivění. Její jednání evidují jako přestupek proti veřejnému pořádku,“ doplnila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky krimi, zfetovaná žena, opilá žena, městská policie, veřejné pohoršení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.