čtvrtek 27. ledna 2022 Ingrid

Kriminalisté vyšetřují záhadnou smrt cyklisty, před svým domem ho našla ležet jedna žena

Tajemství stále obestírá tragickou smrt šedesátiletého cyklisty, kterou už týden vyšetřují kriminalisté z Plzeňského kraje. Těžce zraněného muže našla náhodná svědkyně ležet na zemi před svým domem v obci Ohnišťovice poblíž Poběžovic na Domažlicku. I přes poskytnutou pomoc cyklista zemřel.

„Událost se stala 20. října v nezjištěné době od 17:00 hodin do 17:14 hodin, kdy jel cyklista na jízdním kole po silnici III/19522 ve směru od obce Vlkanov na obec Ohnišťovice. V prostoru před domem č. p. 37 došlo k pádu cyklisty na zem. V bezvědomí ho tam našla oznamovatelkou události, která přivolala pomoc. Muže transportovala letecká záchranná služba do nemocnice v Plzni. Na následky zranění v nemocnici bohužel cyklista zemřel,“ popsala tragickou nehodu mluvčí policie Dagmar Brožová.  

Kriminalisté případ vyšetřují pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti případně jiného trestného činu proti životu a zdraví. „Jednou z verzí je, že cyklistu mohl za jízdy ohrozit neznámý řidič s nezjištěným vozidlem. V souvislosti s vyšetřováním tohoto trestného činu se obracíme na případné svědky pádu cyklisty či událostem, které pádu předcházely, aby kontaktovali tísňovou linku policie 158,“ uvedla policejní mluvčí.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto hzsjc.cz

Štítky smrt, cyklista, smrt cyklisty, sražený cyklista, nehoda, smrtelná nehoda, letecká záchranná služba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.