středa 20. ledna 2021 Ilona

Neviděl někdo tohoto muže? Nenastoupil na protialkoholní léčbu a nedává o sobě vědět

, aktualizováno 20. listopadu 2020, 6:00

Hledaný muž už není od pátku v policejní databázi pohřešovaných osob. Je tedy pravděpodobné, že se ho už podařilo vypátrat. Policie k případu neposkytla žádné další podrobnosti.

Text původnho článku: Na protialkoholní léčbu do Psychiatrické nemocnice Dobřany měl nastoupit dvaačtyřicetiletý Luděk M. z Domažlicka. Do léčebny však nedorazil a nepodává o sobě svým příbuzným žádné zprávy. Policie po něm teď vyhlásila pátrání. 

„Celostátní pátrání vyhlásili policisté po pohřešovaném 18. listopadu 2020 na základě oznámení jeho rodinných příslušníků. S nimi byl naposledy v telefonickém kontaktu dne 16. listopadu 2020. Na protialkoholní léčbu v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech nanastoupil a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Všechna dosavadní šetření policistů jsou negativní,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Pohřešovaný muž je vysoký přibližně 180 až 190 centimetrů, hubené postavy. Má hnědé oči a tmavé vlasy, které nosí krátce ostříhané. „Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala policejní mluvčí.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky pohřešovaný muž, pátrání, psychiatrická léčebna, celostátní pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.