Počasí dnes-2 °C, zítra-2 °C
Pondělí 20. ledna 2025  |  Svátek má Ilona
Bez reklam

Trojice nezletilých popíjela alkohol, jedna dívka skončila v nemocnici

Nezletilé a opilé. Takový pohled se naskytl borským strážníkům, když dorazili pod most u přivaděče, kde obvykle přespávají bezdomovci. Okolo dívek se válely lahve od vodky. Jedna čtrnáctiletá dívka dávku alkoholu nezvládla a musela do nemocnice.

Když přijeli policisté na místo, stihlo několik mladých utéct. Že tam partička popíjela alkohol bylo jasné podle pohozených lahví.

„Čtrnáctiletá dívka nadýchala při dechové zkoušce 1,43 promile. Během prováděných úkonů se její stejně staré kamarádce udělalo nevolno. Po ulehnutí na zem upadala do hlubokého spánku, bylo ji těžké probudit a zničehonic najednou začala nekontrolovaně zvracet. Strážník dívku uložil proto na bok, aby se nezadusila,“ popisuje mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Strážníci na místě hlídali její stav, dokud nepřijeli záchranáři. Ti dívku převezli do Fakultní nemocnice Lochotín. Zbylé dívky si na místě vyzvedla jejich rodina. Celou věc si dále převzala sociálka.  

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky alkohol, krimi, policie, Plzeň, Městská policie, nemocnice, Lochotín

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Trojice nezletilých popíjela alkohol, jedna dívka skončila v nemocnici  |  Krimi  |  Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.