So 15. 8. 2026Hana
Krimi

Při nehodě auta na Rokycansku zemřela žena

ČTK1 minuta čtení15. 5. 2019, 9:43
1000x1000-1467782978-7-134
1000x1000-1467782978-7-134 · Foto: HZS

Při nehodě osobního auta nedaleko Hlohové na Rokycansku zemřela dnes ráno sedmapadesátiletá žena. Zraněnou ženu se záchranáři pokusili oživit, i přes jejich úsilí ale zemřela. Devětapadesátiletý muž utrpěl při nehodě těžká zranění a záchranáři ho letecky převezli do plzeňské fakultní nemocnice. Momentálně byl mimo ohrožení života, informoval dnes Vítězslav Sladký z krajské záchranné služby.

Podle serveru www.dopravniinfo.cz osobní auto narazilo do stromu a převrátilo se. Hasiči místo nehody zajistili, provedli protipožární opatření a posypali uniklé pohonné hmoty.

Podle policejní mluvčí Dagmar Jirouškové z dosavadního šetření vyplývá, že devětapadesátiletý řidič jel od obce Prašný Újezd na Hlohovice. V levotočivé zatáčce z dosud nezjištěných příčin nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde v silničním příkopu narazil čelně do stromu. Náraz vůz odmrštil zpět na komunikaci, kde zůstalo ležet na levém boku. Komunikace je v místě nehody zatím uzavřená, jezdí se objízdnou trasou.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Děda, který netuší, že je dědou. V západních Čechách vzniká nová česká komedieKultura

Děda, který netuší, že je dědou. V západních Čechách vzniká nová česká komedie

V Plzeňském a Karlovarském kraji začalo natáčení nové české rodinné komedie Děda s podmínkou. V hlavní roli se poprvé jako děda před kamerou představí Pavel Liška. Jeho postava Hynek přitom vůbec netuší, že má vnuka. Situace se změní poté, co matka samoživitelka v podání Judit Pecháček po nehodě upadne do kómatu a Hynek se stává důležitou oporou pro jejího syna Tadeáše, kterého hraje Daniel Dongres.

Výstava Zvířata promění pohled na přírodu i svět kolem násZprávy

Výstava Zvířata promění pohled na přírodu i svět kolem nás

Jak dnes vnímáme přírodu a zvířata v době mobilních telefonů a digitálních obrazů? Nová výstava Zvířata / Transformace vnímání na hradě a zámku Klenová představuje díla sedmi českých i zahraničních autorů, kteří návštěvníky zvou k zamyšlení nad tím, jak se mění náš vztah k okolnímu světu. Výstava potrvá do 31. října.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook