středa 28. října 2020 Státní svátek

Krimi

Osmnáctiletý řidič usnul za jízdy, napálil to do nádrže kamionu jedoucího v protisměru

O obrovském štěstí může mluvit teprve osmnáctiletý řidič vozu Škoda Octavia, který dnes ráno usnul za jízdy, vyjel do protisměru, kde narazil do palivové nádrže protijedoucího kamionu. Mladý muž vyvázl z nehody bez zranění.

Hledá se čtrnáctiletý Lukáš Hunka, pohybovat by se mohl nejen v Plzni, ale i na Chebsku

Čtrnáctiletého Lukáše hledá rodina a také policisté z Plzeňského kraje. Chlapec byl naposledy viděn u svých známých v sobotu kolem druhé hodiny odpoledne v Plzni v Doudlevcích. Trvalé bydliště má chlapec v Plzni na Borech, kde žije s otcem.

Pozor na lechtivé hrátky s přáteli v době koronakrize! Své o tom ví devětadvacetiletý muž z Plzně. Zdánlivě nevinná společenská hra „Vadí nevadí“ se poněkud zřejmě vymkla kontrole sešlosti v jednom plzeňském bytu. Polonahého muže jeho přátelé nad...

Policisté z Plzně dopadli "vysavačové zloděje," úřadovali po celé republice

Teprve až plzeňští policisté dokázali zastavit řádění dvojice zlodějíčků, kteří se během tří dnů vloupali do kasiček u devíti samoobslužných stojanových vysavačů na různých místech České republiky. Vedle toho ještě vykradli čtyři vozidla.  

Místopředsedu Fotbalové asociace ČR (FAČR) Romana Berbra, který je jedním z obviněných v kauze ovlivňování fotbalových zápasů, poslal soud do vazby. Informovala o tom Česká televize, podle které jde do vazby i sportovní ředitel druholigového...

Pozor, restaurace a hotely uzavřené z důvodu nouzového stavu lákají zloděje

Na restaurace a hotely uzavřené z důvodu nouzového stavu se na Klatovsku zaměřují dosud neznámí pachatelé. Policisté evidují dva podobné případy, které se staly ve středu a ve čtvrtek v Klatovech a na Železnorudsku.

Povedený pár z Nemanic drsným způsobem zanedbával péči o svých pět dětí

Rodiče roku! Tak lze ve stručnosti charakterizovat muže a ženu ve věku 29 let z Domažlicka, kteří za své jednání vysloužili obvinění ze spáchání trestného činu ohrožování výchovy dítěte. Zanedbávali péči hned o pět dětí. Nejmladší z nich dokonce...

Policie zatkla kvůli úplatkům devatenáct lidí včetně plzeňského Romana Berbra

Podle informací zpravodajského portálu Deníku N byl v pátek dopoledne zatčen Roman Berbr, místopředseda Fotbalové asociace ČR. Společně s ním mělo být zadrženo bezmála dvacet osob. V sídle asociace má zasahovat Národního centra proti...

Popelářské auto při couvání přimáčklo k betonovému sloupu popeláře stojícího na stupačce

Popelářské vozidlo při couvání narazilo do sloupu elektrického vedení a přimáčklo k němu pětapadesátiletého popeláře, který stál na stupačce. Muž utrpěl zranění a záchranáři ho museli transportovat do plzeňské nemocnice k ošetření.

Místo záchranky si muž po nehodě přivolal kamaráda, pak se ale jeho stav zhoršil

Dopravní nehodu se snažil zatajit před policisty motorista, který havaroval se svým vozem na silnici II/198 poblíž Mlýnce na Tachovsku. Při nehodě se ovšem muž zranil a jeho zhoršený zdravotní stav si vyžádal příjezd záchranky.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.